Bigjigs Baby Zatĺkačka veža

Táto jednoduchá drevená hračka sľubuje hodiny zábavy pri zatĺkaní.

štandardná cena: €13,43 –33 % €9 €7,50 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: BB102
Bigjigs Baby Zatĺkačka veža
bb102 zatloukacka 1
€13,43 –33 %

Podrobný popis

Táto jednoduchá drevená hračka sľubuje hodiny zábavy pri zatĺkaní. Každá farebná loptička je zrazená dole do spodnej časti veže, po umiestnení späť hore môžete začať zatĺkať znova! Práca s kladivom a manipulácia s guličkou pomôže s rozvojom jemnej motoriky, koordinácie ruka-oko a rozpoznávaním farieb. Vyrobené z kvalitných materiálov zo zodpovedných zdrojov. Vyhovuje súčasným európskym bezpečnostným normám.

Hlavné vlastnosti:

  • skladá sa zo 4 častí
  • rozvíja jemnú motoriku a koordináciu ruka-oko
  • pomáha učiť rozpoznávanie farieb

Technické parametre:

  • Rozmery: 8, 5x 19 x 8,5 cm
  • Vek:2+
  • Materiál: drevo

Anglická značka Bigjigs bola založená roku 1985 a spočiatku sa zaoberala výrobou iba drevených puzzlí. Majitelia vyrábali všetko ručne s láskou v malom záhradnom domčeku, svoje výrobky predávali na trhu. Spokojní zákazníci výrobcu motivovali k mnohým ďalším nápadom a rozšíreniu ponuky o ďalšie drevené hračky. Pribudlo zasielanie poštou a predaj cez katalóg. Spokojnosť a sláva značky rástla, takže nasledoval veľkoobchodný predaj a pre udržanie výrobných cien presun a rozšírenie výroby na východ. Nové značky kvalitných a nápaditých hračiek si v Anglicku všimli ďalšie veľké predajné firmy.

Dnes Bigjigs hračky zostávajú vo vlastníctve rodiny s obrovskými skladmi v juho-východnom Anglicku. Spoločnosť aj naďalej dodáva svoje hračky širokej zákazníckej základni vo Veľkej Británii a západnej Európe podporená lojálnym, oddaným a tvrdo pracujúcim tímom zamestnancov. Všetky drevené hračky BigJigs sú navrhnuté v Anglicku a vyrobené ako tamtiež, tak aj vo východnej Európe a juhovýchodnej Ázii. Kvalita hračiek značky BigJigs je testovaná a zodpovedá všetkým podmienkam pre predaj v EÚ a USA.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: