Bigjigs Baby Zatĺkačka veža

Kód: BB102
€13,43 –7 %
bb102 zatloukacka 1
€13,43 –7 % €12,50 €10,42 bez DPH
Skladom

Táto jednoduchá drevená hračka sľubuje hodiny zábavy pri zatĺkaní.

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto jednoduchá drevená hračka sľubuje hodiny zábavy pri zatĺkaní. Každá farebná loptička je zrazená dole do spodnej časti veže, po umiestnení späť hore môžete začať zatĺkať znova! Práca s kladivom a manipulácia s guličkou pomôže s rozvojom jemnej motoriky, koordinácie ruka-oko a rozpoznávaním farieb. Vyrobené z kvalitných materiálov zo zodpovedných zdrojov. Vyhovuje súčasným európskym bezpečnostným normám.

Hlavné vlastnosti:

  • skladá sa zo 4 častí
  • rozvíja jemnú motoriku a koordináciu ruka-oko
  • pomáha učiť rozpoznávanie farieb

Technické parametre:

  • Rozmery: 8, 5x 19 x 8,5 cm
  • Vek:2+
  • Materiál: drevo

Anglická značka Bigjigs bola založená roku 1985 a spočiatku sa zaoberala výrobou iba drevených puzzlí. Majitelia vyrábali všetko ručne s láskou v malom záhradnom domčeku, svoje výrobky predávali na trhu. Spokojní zákazníci výrobcu motivovali k mnohým ďalším nápadom a rozšíreniu ponuky o ďalšie drevené hračky. Pribudlo zasielanie poštou a predaj cez katalóg. Spokojnosť a sláva značky rástla, takže nasledoval veľkoobchodný predaj a pre udržanie výrobných cien presun a rozšírenie výroby na východ. Nové značky kvalitných a nápaditých hračiek si v Anglicku všimli ďalšie veľké predajné firmy.

Dnes Bigjigs hračky zostávajú vo vlastníctve rodiny s obrovskými skladmi v juho-východnom Anglicku. Spoločnosť aj naďalej dodáva svoje hračky širokej zákazníckej základni vo Veľkej Británii a západnej Európe podporená lojálnym, oddaným a tvrdo pracujúcim tímom zamestnancov. Všetky drevené hračky BigJigs sú navrhnuté v Anglicku a vyrobené ako tamtiež, tak aj vo východnej Európe a juhovýchodnej Ázii. Kvalita hračiek značky BigJigs je testovaná a zodpovedá všetkým podmienkam pre predaj v EÚ a USA.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: