Bigjigs Toys Čajový servis s bodkami v kufríku

Táto príjemná bodkovaná kovová čajová súprava je pestrá a dodávaná s praktickým kufríkom na prenášanie! Zahŕňa štyri šálky a podšálky, čajník s odnímateľným vekom, podnos a štyri tanieriky.

štandardná cena: €21,94 –27 % €16 €13,33 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: BJ632
Bigjigs Toys Čajový servis s bodkami v kufríku
a867a072086e2bcc73aeb4390d88bcc7
€21,94 –27 %

Podrobný popis

Táto príjemná bodkovaná kovová čajová súprava je pestrá a dodávaná s praktickým kufríkom na prenášanie! Zahŕňa štyri šálky a podšálky, čajník s odnímateľným vekom, podnos a štyri tanieriky. Plus obrus, súpravu bodkovaných obrúskov a štyri čajové lyžičky vo vlastnom obale. Táto sada obsahuje všetko, čo váš maličký potrebuje na usporiadanie perfektnej čajovej párty pre priateľov alebo rodinu. Vďaka praktickému puzdru na prenášanie je tiež skvelým spoločníkom na cesty a váš malý hostiteľ môže zaistiť bezpečné uloženie súpravy, keď sa nepoužíva!

Skvelý spôsob, ako povzbudiť kreatívnu a vynaliezavú úlohu. Vyhovuje súčasným európskym bezpečnostným normám.

Technické parametre:

  • Rozmer balenia: 29 x 21,5 x 9 cm
  • Vek: 3+
  • Hmotnosť: 0,68 kg

Anglická značka Bigjigs bola založená roku 1985 a spočiatku sa zaoberala výrobou iba drevených puzzlí. Majitelia vyrábali všetko ručne s láskou v malom záhradnom domčeku, svoje výrobky predávali na trhu. Spokojní zákazníci výrobcu motivovali k mnohým ďalším nápadom a rozšíreniu ponuky o ďalšie drevené hračky. Pribudlo zasielanie poštou a predaj cez katalóg. Spokojnosť a sláva značky rástla, takže nasledoval veľkoobchodný predaj a pre udržanie výrobných cien presun a rozšírenie výroby na východ. Nové značky kvalitných a nápaditých hračiek si v Anglicku všimli ďalšie veľké predajné firmy.

Dnes Bigjigs hračky zostávajú vo vlastníctve rodiny s obrovskými skladmi v juho-východnom Anglicku. Spoločnosť aj naďalej dodáva svoje hračky širokej zákazníckej základni vo Veľkej Británii a západnej Európe podporená lojálnym, oddaným a tvrdo pracujúcim tímom zamestnancov. Všetky drevené hračky BigJigs sú navrhnuté v Anglicku a vyrobené ako tamtiež, tak aj vo východnej Európe a juhovýchodnej Ázii. Kvalita hračiek značky BigJigs je testovaná a zodpovedá všetkým podmienkam pre predaj v EÚ a USA.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: