Bino Drevená stavebnica město

Kód: 70351
Novinka
Značka: Bino
€15,30 –8 %
70351.kit
€15,30 –8 % €14 €11,67 bez DPH
Skladom

S touto farebnou stavebnicou sa skutočne detskej fantázii medze nekladú! Stavebnica obsahuje 150 dielikov z dreva. S touto kreatívne sadou môžete postaviť všetko, čo vám vaša predstavivosť dovolí.

Detailné informácie

Podrobný popis

S touto farebnou stavebnicou sa skutočne detskej fantázii medze nekladú! Stavebnica obsahuje 150 dielikov z dreva. S touto kreatívne sadou môžete postaviť všetko, čo vám vaša predstavivosť dovolí. Prepracovaný dizajn, rôzne veľkosti a rad farebných kontrastov povzbudzujú deti, aby rozšírili svoje logické myslenie. Zatiaľ čo je zábava pre deti prioritou, jemná motorika, predstavivosť a kreativita sa pri stavbe prirodzene rozvíja. Aby ste mohli začať stavať hneď, obsahuje každá sada kvalitnú brožúru s niekoľkými návrhmi a nápady na kreatívne stavby.

Varovanie! Nevhodné pre deti do 3 rokov. Používať pod dohľadom dospelej osoby.

Hlavné vlastnosti:

  • obsahuje 150 dielikov z dreva
  • rozvíja jemnú motoriku, predstavivosť a kreativitu
  • prepracovaný dizajn

Technické parametre:

  • Rozmery: 30x22x6 cm
  • Vek: 3+
  • Materiál: drevo
  • Počet dielikov: 150 ks

BINO Europe je nadnárodná firma vyrábajúca najmä drevené hračky pre deti. Výrobky z dreva pod obchodnou značkou BINO sú vyrábané v Českej republike v Klatovoch (predtým pod názvom Olymp Klatovy), sú vyvážané do celého sveta a všetky hračky majú zdravotný atest, tým spĺňajú všetky normy EÚ. Firma sa zaoberá výrobou všetkých druhov drevených hračiek, medzi veľmi obľúbené patria napríklad rôzne dráhy, obrázkové puzzle, ale aj napríklad detské hudobné nástroje. BINO používa obľúbené rozprávkové motívy, ktoré si zamiluje každé dieťa.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: