Janod Magnetická skladačka Ľudské telo Bodymagnet

Kód: J05491
€42,90 €35,75 bez DPH
Skladom

Hravé poznávanie ľudského tela, magnetické závesné puzzle na učenie častí a sústav ľudského organizmu. Kartičky v slovenskom jazyku súčasťou balenia.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Hravé poznávanie ľudského tela, magnetické závesné puzzle na učenie častí a sústav ľudského organizmu. Kartičky v slovenskom jazyku súčasťou balenia.

Nárt, lopatka, pankreas, trojhlavý sval – aj takéto „veci“ sa nachádzajú v našom tele.

Úžasne hravé poznávanie ľudského tela pre zvedavých školákov! Deti skladajú puzzle a učia sa zároveň jednotlivé časti a sústavy ľudského tela. Poskladať môžu TELO, KOSTRU, ORGÁNY a SVALY. Okrem toho sa môžu učiť, ako sa jednotlivé časti, kosti, orgány a svaly povedia v ďalších 11 jazykoch, vrátane angličtiny, nemčiny, francúzštiny a španielštiny.

Kartičky v slovenskom alebo českom jazyku (pre slovenských a českých zákazníkov) dodávame automaticky s produktom.

Magnetická hračka je vyrobená zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb. Hra je ideálna na učenie sa o ľudskom tele, rozširovanie slovnej zásoby v cudzích jazykoch, dá sa zavesiť na stenu a je to taktiež skvelá pedagogická pomôcka do školy v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú.

Balenie obsahuje: magnetickú tabuľu s anatómiou ľudského tela, 76 kartónových magnetických dielikov ľudského tela, drevené ukazovátko, 4 predlohy v 11 jazykoch, 4 prelohy v slovenskom jazyku (možnosť v českom jazyku na vyžiadanie namiesto slovenčiny).

  • Vhodná hračka pre deti od 7 do 12 rokov
  • Rozmery tabule sú 26 x 41,5 x 0,5 cm
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
ZB Avatar autora | 15.2.2022
Veľmi pekná a poučná hračka. Synovi (4r.) sa páči, ale skladáme to zatiaľ spolu. Niektoré magnetky sú však nerovné. Ináč odporúčam.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: