Qman První kostky 5001 Morský svet

Qman První kostky 5001 Morský svet Sada kociek pre najmenších, kocky majú zvierací potlač a deti z nich môžu postaviť hviezdicu, veľrybu, žraloka, korytnačku a morského koníka.

štandardná cena: €8,30 –3 % €8 €6,67 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: QM5001
Qman První kostky 5001 Morský svet
QM5001 1
Novinka
€8,30 –3 %

Podrobný popis

Qman První kostky 5001 Morský svet Sada kociek pre najmenších, kocky majú zvierací potlač a deti z nich môžu postaviť hviezdicu, veľrybu, žraloka, korytnačku a morského koníka. Vyrobené z netoxického ABS plastu, v balení 34 dielikov.

Hlavné vlastnosti:

  • Vek: 18m+
  • Materiál: plast
  • Počet dielikov: 34
  • Kompatibilné s Lego Duplo

Firma QMAN bola založená po tom, čo si pán Zhan Kehua priviezol z dovolenky v zahraničí stavebnicu, ktorá nadchla jeho dve deti. Ich záujem pre kocky stavebnice ho inšpiroval na vytvorenie vlastnej firmy. Už roku 1984 založil továreň na spracovanie plastu, ale v roku 1994 sa zrodila značka QMAN. V roku 2003 sa firma QMAN stala druhou najväčšou značkou stavebníc vo východnej Európe. Roku 2012 zautomatizovali výrobu a neskôr otvorili aj druhú továreň. Čoskoro na to uviedli ponuku stavebníc určených dievčatám a neskôr vyvinuli aj množstvo väčších kociek pre najmenších. Stavebnice zodpovedajú medzinárodným štandardom. Pre vedenie QMAN je dôležité, aby mali stavebnice vysokú kvalitu a boli finančne dostupné väčšine detí. Chcú deti podporovať a pomáhať rozvíjať ich predstavivosť, kreativitu a motorické zručnosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: