Small Foot Drevené odrážadlo Airplane modré

Rýchly ako stíhačka! S dizajnom v odtieňoch modrej a potlačou papierového lietadla toto odrážadlo nadchne skôr chlapcov. Sedadlo je možné nastaviť na tri rozdielne výšky, takže odrážadlo porastie s deťmi.

štandardná cena: €78,62 –7 % €73 €60,83 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: LE116145
Small Foot Drevené odrážadlo Airplane modré
small foot odrazedlo modre papirove letadlo a290746
€78,62 –7 %

Podrobný popis

Rýchly ako stíhačka! S dizajnom v odtieňoch modrej a potlačou papierového lietadla toto odrážadlo nadchne skôr chlapcov. Sedadlo je možné nastaviť na tri rozdielne výšky, takže odrážadlo porastie s deťmi. Hračky si deti môžu vložiť do oddeliteľného košíka. Skvelé je, že keď sa deti unaví, môžu rodičia niesť bicykel cez rameno vďaka nastaviteľnému popruhu. Pre pridanú bezpečnosť je na riadidlách tlmič riadenia. Zvonček, gumové rukoväte, nezničiteľné EVA pneumatiky a mäkké sedadlo zaručujú zábavnú a bezpečnú jazdu. Balančné odrážadlo trénuje motoriku, rovnováhu a koordináciu a pripravuje deti na jazdu ozajstného bicykla.

Technické parametre:

  • Rozmery: 81 x 39 x 58 cm
  • Výška sedadla: 37-42 cm
  • Maximálna nosnosť: 50 kg
  • Vek: 3+
  • Materiál: guma, látka, plast, kov, drevo
  • Hmotnosť: 4,30 kg

Nemecká značka Small Foot je zameraná na predaj kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky, väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. To ponúka všetkým zákazníkom možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Hračky Small Foot robia deťom radosť od útleho veku, rozvíjajú ich hmatové a zmyslové schopnosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: