Small Foot Hasičský batoh

S týmto realistickým hasičským batohom v núdzových farbách s nastaviteľnými ramennými popruhmi sú mladí hasiči vždy na mieste, keď je to potrebné.

štandardná cena: €62,90 –9 % €57 €47,50 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: LE12361
Small Foot Hasičský batoh
12361.feuerwehrrucksack
€62,90 –9 %

Podrobný popis

S týmto realistickým hasičským batohom v núdzových farbách s nastaviteľnými ramennými popruhmi sú mladí hasiči vždy na mieste, keď je to potrebné. Dvojitý zips zaisťuje široké otvorenie batohu. Batoh ponúka mnoho úložného priestoru a rýchly prístup k vybaveniu z robustného dreva. Dve ďalšie zacvakávacie pracky na batohu umožňujú pripevnenie ďalšieho príslušenstva. Top je požiarna striekačka! Praktický hasičský batoh s kompletnou sadou hasičského vybavenia a všetkým dôležitým náčiním umožňuje deťom zahrať si vzrušujúci hasičský zásah.

 

Hlavné vlastnosti:

  • skvele sa hodí k motorovej píle (12362)
  • nastaviteľné ramenné popruhy
  • zacvakávací pásik na zaistenie príslušenstva
 

 

 

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky, väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. To ponúka všetkým zákazníkom možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky Small Foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevážne z prírodných surovín – dreva. Deťom robia radosť od útleho veku, rozvíjajú ich hmatové a zmyslové zručnosti. Cieľom značky Small Foot je podporovať duševný a fyzický vývoj detí.

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky pre deti
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: