Small Foot Hra vratký múr 4 Friends

Drevená hra pre celú rodinu, ale špeciálne pre deti! V balení nájdete ilustrované a celofarebné dieliky, tiež dve kladivka.

štandardná cena: €17,43 –5 % €16,50 €13,75 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: LE12237
Small Foot Hra vratký múr 4 Friends
12237 legler small foot wackelmauer 4friends a
Novinka
€17,43 –5 %

Podrobný popis

Drevená hra pre celú rodinu, ale špeciálne pre deti! V balení nájdete ilustrované a celofarebné dieliky, tiež dve kladivka. Dizajn v tematike "ovečky a zvieratká na farme". Vysoko kvalitná hmatová hračka s jasne viditeľným drevom. Trénuje sústredenosť, motoriku a tiež zručnosť. Uložené v kvalitnom a odolnom boxe. Hodí sa k ďalším hrám z radu "4 Friends". Môžete si hrať samostatne alebo v skupine.

Hlavné vlastnosti:

  • Drevená motorická hra
  • Trénuje sústredenosť, motoriku a zručnosť
  • Produktový rad 4 Friends

Technické parametre:

  • Rozmery: 24x7.5x16 cm
  • Rozmery kladívka: 12 x 5 cm
  • Vek: 3+
  • Materiál: drevo

Nemecká značka Small Foot je zameraná na predaj kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky, väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. To ponúka všetkým zákazníkom možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Hračky Small Foot robia deťom radosť od útleho veku, rozvíjajú ich hmatové a zmyslové schopnosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: