Spací vak s nohavicami jar/jeseň, veľkosť M (12+)

Spací vak pre deti je vhodný na použitie pri okolitých teplotách 21–24 °C.

Ideálne pre deti od 12 mesiacov.

€29 €24,17 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: W2300-M
Spací vak s nohavicami jar/jeseň, veľkosť M (12+)
Spací vak s nohavicami jar/jeseň, veľkosť M (12+)
ZADARMOZADARMO

Podrobný popis

Natulino ® Little Warkers je jedinečný spací vak pre deti so špeciálne navrhnutým tvarom nohavíc. Spacáčik s nohavičkami je ideálny pre batoľatá, ktoré robia prvé krôčiky, ale aj pre malých prieskumníkov, ktorí radi stoja vo svojej postieľke alebo radi postojačky objavujú svet svojej izby. Natulino ® Little Warkers je jedinečný spací vak pre deti so špeciálne navrhnutým tvarom nohavíc. Spacáčik s nohavičkami je ideálny pre batoľatá, ktoré robia prvé krôčiky, ale aj pre malých prieskumníkov, ktorí radi stoja vo svojej postieľke alebo radi postojačky objavujú svet svojej izby. 

Špeciálne prevedenie spacieho vaku zaistí aktívnym deťom ľahší pohyb, jednoduchšiu chôdzu a pohodlnejšie prevaľovanie pred spánkom.

 natulino_little_walkers07(1)

 

 

Spacie vaky Natulino sú ideálnou a pre dieťa jednoznačne najbezpečnejšou alternatívou tradičných prikrývok, dečiek či zavinovačiek.

 

Vďaka spacáčku Natulino máte istotu, že tvár vášho dieťatka nebude nikdy omylom zakrytá prikrývkou a dieťa bude mať absolútnu voľnosť pohybu ručičiek i nožičiek. Spacáčik zároveň zaisťuje dieťaťu stály tepelný komfort a tým pádom zdravý, pohodlný a bezpečný spánok.

 

Ako vybrať vhodný počet vrstiev?

Spací vak Natulino BabyComfort je dvojvrstvový spací vak vyrobený z dvoch vrstiev 100% kvalitnej bavlny s vysokou gramážou, bez tepelnej výplne. Je dôležité zvoliť správnu hrúbku spacieho vaku. Tento dvojvrstvový spací vak pre deti je určený pre okolitú teplotu od 21 - 24 ° C. Voľba správnej hrúbky spacieho vaku je jedným z najdôležitejších faktorov, najmä pre zníženie rizika prehriatia, ktoré je rizikovým faktorom SIDS.

 

* Všetky materiály používané na výrobu spacích vakov majú certifikát kvality Oekotex štandard. Spacáčik Natulino bol navrhnutý s dôrazom na zdravý a bezpečný spánok bábätiek, nemá žiadne štítky ani ceduľky, ktoré môžu dráždiť citlivú pokožku dieťaťa. Spoľahlivý a vysoko kvalitný prémiový zips japonského výrobcu YKK neobsahuje nikel a ďalšie škodlivé látky, nespôsobuje alergické reakcie a nie je v priamom kontakte s telom dieťaťa. Tento invertovaný zips umožňuje ľahkú výmenu plienky bez budenia a zbytočného ochladzovania dieťaťa. Na jeho konci sa nachádza chránič brady dieťaťa.

cerven16(m)

 

Ako vybrať správnu veľkosť?

Tento spací vak veľkosti M, je vhodný pre deti s veľkosťou 80/86cm a je dlhý 70cm.

 

natulino_little_walkers03

 

 

     Natulino - bezpečný spánok dieťaťa:

  • neobmedzené pohyby dieťaťa (na rozdiel od zavinovačiek) , neobmedzený mechanizmus samoukľudňovania     (sanie prsta, päste)
  • špeciálny tvar spacieho vaku poskytuje plnú voľnosť pohybu ručičiek aj nožičiek, čo je mimoriadne dôležité pre správny vývoj bedrových kĺbov. (Toto riešenie odporúčajú najmä fyzioterapeuti)
  • otvor pre hlavičku bol veľmi starostlivo navrhnutý tak, aby sa eliminovalo riziko prekĺznutia dieťaťa dovnútra.
  • eliminuje riziko zakrytia tváre prikrývkou (na rozdiel od tradičných dečiek a prikrývok)
  • redukcia rizika prehriatia, vyrobený z priedušných prírodných materiálov (k dispozícii v troch hrúbkach v závislosti na teplote okolia)
  • špeciálne invertovaný zips umožňuje ľahkú výmenu plienky bez budenia a zbytočného ochladzovania dieťaťa 

 natulino_little_walkers04(1)

 

Spacáčiky Natulino sú vyrobené zo 100% bavlny. Môžu sa prať v práčke na 40 ° C. Vzhľadom na prirodzené vlastnosti bavlny sa môžu zraziť o 5%. V prípade prania na 60 ° C sa môžu zraziť až o 10%. Veľkosť nového spacáku sa môže líšiť o +/- 3% v porovnaní s rozmermi uvedenými v špecifikácii.  

 

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE:

Spacie vaky Natulino boli navrhnuté v spolupráci so špecialistami. Rozmery spacieho vaku, veľkosť otvoru pre hlavičku a otvory na ruky boli veľmi starostlivo vymerané na základe centilových diagramov a odporúčaní lekárov a pôrodných asistentiek. Každé dieťa je iné, preto odporúčame:

 

1) Vždy zvoľte pre vaše dieťa správnu veľkosť spacieho vaku a uistite sa, že hlavička dieťaťa neprekĺzne otvorom pre hlavu. 

2) Vždy si zvoľte správnu hrúbku spacieho vaku (jednovrstvový, dvojvrstvový, trojvrstvový) a oblečenie vhodné pre okolitú teplotu.

3) Pravidelne kontrolujte, či vášmu dieťaťu nie je príliš horúco alebo príliš chladno.

Spacie vaky by mali byť držané v dostatočnej vzdialenosti od ohňa.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Spací vak s nohavicami jar/jeseň
Hmotnosť: 0.8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: