Tooky Toys Magnetická kniha Vianoce - Christmas Magnetic Book

Magnetická kniha pre všetkých milovníkov Vianoc a zimy s prekvapením. Kniha obsahuje až 110 kusov magnetiek, ktoré navrhla obľúbená slovenská ilustrátorka Edita Hajdu.

 

štandardná cena: €20,75 –1 % €20,50 €17,08 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: EK170720
Tooky Toys Magnetická kniha Vianoce - Christmas Magnetic Book
01titulkamagneticka kniha vianoce
€20,75 –1 %

Podrobný popis

Magnetická kniha pre všetkých milovníkov Vianoc a zimy s prekvapením.

Magnetická kniha podporuje kreativitu, detskú fantáziu a rozvoj reči.

Čo máte, deti, na zime najradšej? Stavanie snehuliaka, guľovačku s kamarátmi, čakanie na Mikuláša alebo zdobenie stromčeka? Vyberte si zo 4 predlohových kariet a postavte si podľa nich z magnetiek svoju obľúbenú zimnú alebo vianočnú činnosť. Kto má chuť, môže tiež vyskúšať obliecť postavičky do rôznorodého zimného oblečenia.

Fantázii sa medze nekladú a scény si deti môžu tvoriť aj podľa seba.

Kniha obsahuje až 110 kusov magnetiek, ktoré navrhla obľúbená slovenská ilustrátorka Edita Hajdu. Medzi magnetkami nájdete napríklad vianočný stromček, ozdoby, darčeky, snehuliaka, sánky, Mikuláša s vrecom plným dobrôt, perníčky alebo postavičky detí, rodičov, starých rodičov, roztomilých zvieratiek a ďalšie.

A čo je pre deti jedným z najkúzelnejších momentov Vianoc? Predsa písanie listu pre Ježiška. Na deti preto čaká v knihe prekvapenie - list Ježiškovi vo forme omaľovánky. Stačí ho vyfarbiť a nakresliť, alebo napísať svoje tajné priania.

Zabaví všetky deti, ktoré ešte veria vo vianočné zázraky.

Je to ideálny darček na Mikuláša alebo na adventný čas, kedy deti odpočítavajú každý jeden deň do Vianoc ao vianočných zvykoch sa s Vami chcú baviť deň čo deň. Alebo to bude skôr výnimočný darček pod vianočný stromček?

Kniha obsahuje: 110 ks magnetiek, 4 ks predlohových kartičiek so scénami, 6 ks predlohových kartičiek na obliekanie postavičiek, 1 ks listu Ježiškovi.

Rozmery: 18.80 cm x 4.20 cm x 26.00 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky pre deti
Hmotnosť: 1.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: