MOONIE Usináčik Cloud šedá-ružová

Usináčik MOONIE je najlepším priateľom pre dojčatá, ktorý im pomáha ľahko zaspať a rýchlejšie sa upokojiť. Moonie upokojujúce zvuky pripomínajú deťom podmienky v maternici.

štandardná cena: €56,89 –3 % €54,70 €45,58 bez DPH
Dostupnosť: na objednanie
Kód: 4451
MOONIE Usináčik Cloud šedá-ružová
2643 moonie usinacek cloud seda ruzova
€56,89 –3 %

Podrobný popis

Moonie tá najlepšia voľba pre ľahšie uspávanie bábätiek!

Zajačik ponúka hneď niekoľko upokojujúcich zvukov, ktoré boli vybrané za základe pediatrických štúdií. Tieto jemné zvuky pripomínajú dieťaťu dobu, kedy boli ešte v brušku v bezpečí u svojej mamičky. Navyše maskujú zvuky z okolia, ktoré môžu narušovať spánok dojčaťa.

 

mooonie_zvuky

 

K týmto relaxačným zvukom navyše králiček ponúka upokojujúcu pieseň zloženú špeciálne pre novorodencov a dojčatá. Hlasitosť jednotlivých melódií možno nastaviť podľa potreby a po zapnutí hrá Moonie po dobu 30-tich minút. Inteligentný senzor plaču zabezpečí, že ak sa vaše bábätko zobudí, králiček začne opäť vydávať melódia aby dieťa znova uspal.

 

moonie_barvy_svetla

 

Moonie tiež ako nočná lampička!

Zajačika môžete použiť aj ako nočnú lampičku, jeho svietiace bruško pomáha deťom prekonať strach z tmy. Moonie sa nezahrieva a je tak bezpečný pre deti už od narodenia. Lampičku možno použiť aj s vypnutým zvukom a ponúka hneď 7 farieb svetla, z ktorých si môžete vybrať. Moonie ponúka 5 rôznych nastavení.

Moonie rastie s dieťaťom !!!

Zajačik je veľmi príjemný na dotyk, deti ho môžu objímať, hrať sa s ním ako s bežnou hračkou. Pri zaspávaní jeho farebné bruško bavia aj staršie deti, slúži zároveň ako lampička a pomáha tak navodiť pocit bezpečia. Usínáčka možno po vybratí jednotky prať v práčke a je tak ideálnym kamarátom pre zaspávanie vašich deti na celé roky.

Moonie navrhnuté so starostlivosťou!

  • Zvukový modul je dobíjaný pomocou USB (kábel súčasťou balenia).
  • Nie sú potrebné žiadne ďalšie batérie.
  • Hračka je vyrobená z atestovaných materiálov a možno ju používať od prvého dňa.
  • Hračku možno po vyňatí zvukového a svetelného modulu prať v práčke.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: