Zimný spací vak s nohavicami, veľkosť XL (vel. 92/110)

Zimný spací vak Natulino® CosyNites s nohavičkami je 3vrstvovy vak vyrobený z dvoch vrstiev 100% bavlny s tepelnou výplňou. Je ideálny pre použitie pri pri nižšej teplote od 16 - 20 °C. Inovatívny spacáčik s voľnými nohami je vhodnou voľbou nielen pre staršie deti, ktoré sú aktívne a neposedia na mieste, ale aj pre batoľatá, ktorá robia prvé krôčiky. Natulino® Little Walkers zaistí dieťaťu voľný pohyb nohami; je bezpečný pre boky a zaisťuje pohodlie a pocit bezpečia pre dieťa. Spací vak bol navrhnutý s dôrazom na zdravý a bezpečný spánok bábätiek.

€35 €29,17 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: W3300-24
Zimný spací vak s nohavicami, veľkosť XL (vel. 92/110)
Zimný spací vak s nohavicami, veľkosť XL (vel. 92/110)
ZADARMOZADARMO

Podrobný popis

Natulino ® Little Warkers je jedinečný spací vak pre deti so špeciálne navrhnutým tvarom nohavíc. Spacáčik s nohavičkami je ideálny pre batoľatá, ktoré robia prvé krôčiky, ale aj pre malých prieskumníkov, ktorí radi stoja vo svojej postieľke alebo radi postojačky objavujú svet svojej izby. Natulino ® Little Warkers je jedinečný spací vak pre deti so špeciálne navrhnutým tvarom nohavíc. Spacáčik s nohavičkami je ideálny pre batoľatá, ktoré robia prvé krôčiky, ale aj pre malých prieskumníkov, ktorí radi stoja vo svojej postieľke alebo radi postojačky objavujú svet svojej izby. 

Špeciálne prevedenie spacieho vaku zaistí aktívnym deťom ľahší pohyb, jednoduchšiu chôdzu a pohodlnejšie prevaľovanie pred spánkom.

 natulino_little_walkers07(1)

 

 

Spacie vaky Natulino sú ideálnou a pre dieťa jednoznačne najbezpečnejšou alternatívou tradičných prikrývok, dečiek či zavinovačiek.

 

Vďaka spacáčku Natulino máte istotu, že tvár vášho dieťatka nebude nikdy omylom zakrytá prikrývkou a dieťa bude mať absolútnu voľnosť pohybu ručičiek i nožičiek. Spacáčik zároveň zaisťuje dieťaťu stály tepelný komfort a tým pádom zdravý, pohodlný a bezpečný spánok.

 

Ako vybrať vhodný počet vrstiev?

Zimný spací vak Natulino® CosyNites s nohavičkami je 3vrstvovy vak vyrobený z dvoch vrstiev 100% bavlny s tepelnou výplňou. Je ideálny pre použitie pri pri nižšej teplote od 16 - 20 °C.Voľba správnej hrúbky spacieho vaku je jedným z najdôležitejších faktorov, najmä pre zníženie rizika prehriatia, ktoré je rizikovým faktorom SIDS.

 

* Všetky materiály používané na výrobu spacích vakov majú certifikát kvality Oekotex štandard. Spacáčik Natulino bol navrhnutý s dôrazom na zdravý a bezpečný spánok bábätiek, nemá žiadne štítky ani ceduľky, ktoré môžu dráždiť citlivú pokožku dieťaťa. Spoľahlivý a vysoko kvalitný prémiový zips japonského výrobcu YKK neobsahuje nikel a ďalšie škodlivé látky, nespôsobuje alergické reakcie a nie je v priamom kontakte s telom dieťaťa. Tento invertovaný zips umožňuje ľahkú výmenu plienky bez budenia a zbytočného ochladzovania dieťaťa. Na jeho konci sa nachádza chránič brady dieťaťa.

cerven16(m)

 

Ako vybrať správnu veľkosť?

Tento spací vak veľkosti XL, je vhodný pre deti s veľkosťou 92/110cm a je dlhý 90cm.

 

natulino_little_walkers03

 

 

     Natulino - bezpečný spánok dieťaťa:

  • neobmedzené pohyby dieťaťa (na rozdiel od zavinovačiek) , neobmedzený mechanizmus samoukľudňovania     (sanie prsta, päste)
  • špeciálny tvar spacieho vaku poskytuje plnú voľnosť pohybu ručičiek aj nožičiek, čo je mimoriadne dôležité pre správny vývoj bedrových kĺbov. (Toto riešenie odporúčajú najmä fyzioterapeuti)
  • otvor pre hlavičku bol veľmi starostlivo navrhnutý tak, aby sa eliminovalo riziko prekĺznutia dieťaťa dovnútra.
  • eliminuje riziko zakrytia tváre prikrývkou (na rozdiel od tradičných dečiek a prikrývok)
  • redukcia rizika prehriatia, vyrobený z priedušných prírodných materiálov (k dispozícii v troch hrúbkach v závislosti na teplote okolia)
  • špeciálne invertovaný zips umožňuje ľahkú výmenu plienky bez budenia a zbytočného ochladzovania dieťaťa 

 natulino_little_walkers04(1)

 

Spacáčiky Natulino sú vyrobené zo 100% bavlny. Môžu sa prať v práčke na 40 ° C. Vzhľadom na prirodzené vlastnosti bavlny sa môžu zraziť o 5%. V prípade prania na 60 ° C sa môžu zraziť až o 10%. Veľkosť nového spacáku sa môže líšiť o +/- 3% v porovnaní s rozmermi uvedenými v špecifikácii.  

 

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE:

Spacie vaky Natulino boli navrhnuté v spolupráci so špecialistami. Rozmery spacieho vaku, veľkosť otvoru pre hlavičku a otvory na ruky boli veľmi starostlivo vymerané na základe centilových diagramov a odporúčaní lekárov a pôrodných asistentiek. Každé dieťa je iné, preto odporúčame:

 

1) Vždy zvoľte pre vaše dieťa správnu veľkosť spacieho vaku a uistite sa, že hlavička dieťaťa neprekĺzne otvorom pre hlavu. 

2) Vždy si zvoľte správnu hrúbku spacieho vaku (jednovrstvový, dvojvrstvový, trojvrstvový) a oblečenie vhodné pre okolitú teplotu.

3) Pravidelne kontrolujte, či vášmu dieťaťu nie je príliš horúco alebo príliš chladno.

Spacie vaky by mali byť držané v dostatočnej vzdialenosti od ohňa.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Zimný spací vak s nohavicami
Hmotnosť: 0.8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: