USPÁVACÍ KRÁLIČEK - detská nočná lampička s funkciou uspávania

Uspávací králiček sa stane nenahraditeľným pomocníkom při uspávaní vašeho dieťaťa. Jeho jemné svetlo a ukľudňujúce zvuky pripomínajúce prírodu, dieťatko ukľudnia a uspia ho. Uspávačik slúži tiež ako lampička, ktorá ponúka sedem jemných farieb a pomáha tak deťom prekonať strach z tmy.

 

štandardná cena: €31 –13 % €27 €22,50 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: KRALICEK
USPÁVACÍ KRÁLIČEK - detská nočná lampička s funkciou uspávania
USPÁVACÍ KRÁLIČEK - detská nočná lampička s funkciou uspávania
ZADARMOZADARMO €31 –13 %

Podrobný popis

postacie_krolik


 

Uspávací králiček sa stane nenahraditeľným pomocníkom při uspávaní vašeho dieťaťa. Jeho jemné svetlo a ukľudňujúce zvuky pripomínajúce prírodu, dieťatko ukľudnia a uspia ho. Uspávací králiček slúži tiež ako lampička, ktorá ponúka sedem jemných farieb a pomáha tak deťom prekonať strach z tmy.

NAJLEPŠIA NOČNÁ LAMPIČKA

Táto nočná lampička má jemné, upokojujúce svetlo, ktoré príjemne osvetlí detskú izbu a hodí sa najmä pri prebaľovaní a kŕmení bábätka. Zároveň jeho jemné svetlo napomáha dieťaťu prekonať strach z tmy. Zmenu farby vykonáte jednoduchým dotykom a zvolíte jeden z nasledujúcich režimov: Tlmené biele svetlo - Biele svetlo - Pozvoľné prechádzanie medzi farbami - Striedanie jednotlivých farieb - Pozastavenie farby - Vypnutie (OFF). Lampička sa automaticky vypne po hodine.

kralicek_lampa

RELAXAČNÉ ZVUKY AKO POMOC PRI USPÁVANIE 

Zajačik ponúka hneď niekoľko upokojujúcich zvukov, ktoré pripomínajú dieťaťu dobu, keď bolo ešte v brušku, v bezpečí u svojej mamičky. Stlačením predného tlačidla (alebo tlačidlá na nose) vyberiete jednu zo 7 uspávaniek: džungľa, zvuky, šumenie mora, dážď, vodopád, lono matky, cvrčky a jemná uspávanka. Ak chcete vybrať konkrétne zvuk, stlačte tlačidlo na nose, vybraná melódia sa bude prehrávať opakovane. Hlasitosť jednotlivých melódií nastavíte dlhým stlačením predného tlačidla (tlačidlá na nose). Hudba sa automaticky vypne po 30 minútach.

pol_pl_Kroliczek-Trosklikwy-TM-by-Natulino-Innovations-Lampka-dla-dziecka-z-funkcja-usypiania-8860_7

 

IDEÁLNY PARŤÁK PRE VŠETKÝCH!

Usínáček je ideálny ako pre novorodenca, tak pre dojčatá, malé prieskumníkov a staršie deti. Je detským priateľom po celé roky. Keď je dieťa malé, pomáha mu zaistiť pokojný spánok. Keď dieťa povyrastie, dáva mu pocit bezpečia a ochotne ho v noci sprevádza po dome do spálne k rodičom. Uspávací králiček je perfektným priateľom pre väčšie deti, ktoré sa boja tmy.

pol_pl_Kroliczek-Trosklikwy-TM-by-Natulino-Innovations-Lampka-dla-dziecka-z-funkcja-usypiania-8860_11

Navrhnuté so starostlivosťou!

Králiček je dobíjaný pomocou USB (kábel súčasťou balenia). Nie sú potrebné žiadne ďalšie batérie. Lampička je vyrobená z príjemného a mäkkého silikónu a možno ju používať od prvého dňa.

 

Vlastnosti:

 • silikónové telo
 • roztomilý tvár
 • vhodný od narodenia
 • 7 uspávaniek
 • Nočné svetlo - 4 svetelné režimy
 • regulácia hlasitosti
 • Zmena farby a melódie jednoduchým dotykom
 • Doba svietenia pri plnom nabití až 10 hodín
 • Automatické vypnutie po 1 hodine
 • Miscro USB
 • reproduktor
 • batérie: lítiová 1200 mAh - nabíjanie pomôcť USB kábla

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: